13 Квітня / Get to Groove Contest

Головна сцена фестивалю

Початок: 10:30   Тривалість: 01 Годин. 30 Хв. | Учасників: 1

1. OPEN DOORS / FREE STAGE

Початок: 12:00   Тривалість: 00 Годин. 04 Хв. | Учасників: 2

2. Street Performance / Solo / Mini

  1. 64
    " MPolyS" - 01:30 Учасники: Повх Полина Ukraine / Куп’янськ / Millenium
  2. 119
    01:00 Учасники: Семенова Лада Ukraine / Львів / Eurodance
Початок: 12:04   Тривалість: 00 Годин. 13 Хв. | Учасників: 7

3. Street Performance / Solo / Kids 1 (7-9)

  1. 198
    "Vogue "7 Rings"" - 00:54 Учасники: Гордієвська Поліна Ukraine / Одеса /
  2. 120
    01:00 Учасники: Джурик Ніколь Ukraine / Львів / Eurodance
  3. 63
    01:40 Учасники: Приймак Владислава Ukraine / Куп’янськ / Millenium
  4. 199
    "Jazz - Funk ( "yes"" - 01:04 Учасники: Гордієвська Поліна Ukraine / Одеса /
  5. 65
    01:30 Учасники: Соломяная Елизавета Ukraine / Куп’янськ / Millenium
  6. 118
    01:30 Учасники: Галайко Андріана Ukraine / Львів / Eurodance
  7. 200
    "Dance show " For you"" - 01:25 Учасники: Гордієвська Поліна Ukraine / Одеса /
Початок: 12:17   Тривалість: 00 Годин. 09 Хв. | Учасників: 5

4. Street Performance / Solo / Kids 2 (10-11)

  1. 180
    "Blitz/Gamma" - 00:48 Учасники: Газа Надія Ukraine / Uzhgorod / Blitz
  2. 182
    "Blitz/Gamma" - 00:53 Учасники: Товт Леона Ukraine / Uzhgorod / Blitz
  3. 181
    "BlitzDanceStudio" - 01:13 Учасники: Терещенко Евеліна Ukraine / Uzhgorod / Blitz
  4. 112
    "Expromt Dance Studio " - 01:38 Учасники: Приньов Роман Ukraine / Київ / Expromt dance studio
  5. 114
    "Expromt Dance Studio " - 01:25 Учасники: Кривошия Андрій Ukraine / Київ / Expromt dance studio
Початок: 12:26   Тривалість: 00 Годин. 07 Хв. | Учасників: 4

5. Street Performance / Solo / Juniors / Rising

  1. 175
    01:26 Учасники: Мельник Валерія Ukraine / Ужгород / BlitzDanceStudio
  2. 179
    00:58 Учасники: Финзь Катя Ukraine / Ужгород /
  3. 183
    "Blitz/Gamma" - 00:56 Учасники: Манцулич Адель Ukraine / Uzhgorod / Blitz
  4. 68
    "GHOST" - 01:00 Учасники: Яна Грицище Ukraine / Ужгород /
Початок: 12:33   Тривалість: 00 Годин. 08 Хв. | Учасників: 4

6. Street Performance / Solo / Juniors / Pro

  1. 59
    01:40 Учасники: Бахтина Дарья Ukraine / Куп’янськ / Millenium
  2. 60
    "Fly" - 01:15 Учасники: Козырева Полина Ukraine / Куп’янськ / Millenium
  3. 106
    01:03 Учасники: Фанта Патрісія Ukraine / Uzhgorod / Blitz
  4. 109
    01:42 Учасники: Гутич Роман Ukraine / Uzhgorod / Blitz
Початок: 12:41   Тривалість: 00 Годин. 08 Хв. | Учасників: 4

7. Street Performance / Solo / Adults

  1. 187
    01:50 Учасники: Алексій Анастасія Ukraine / Uzhgorod / Blitz
  2. 202
    00:58 Учасники: Лабутіна Валерія Ukraine / Вінниця / Sharm-S
  3. 49
    01:30 Учасники: MRN Ukraine / Київ / Dside Dance Studio
  4. 208
    "Karare" - 01:30 Учасники: Karare Veronika Ukraine / Київ / D.side
Початок: 12:49   Тривалість: 00 Годин. 07 Хв. | Учасників: 2

8. Street Performance / Duo-Trio / Adults / Pro

  1. 12
    "One whole" - Nadin Dance Production - 02:30 Учасники: Nadin / Баркалов Дмитрий Ukraine / Кривий Ріг / Nadin dance production
  2. 117
    "Dangerous" - Sovremennik - 02:30 Учасники: Капітан Тетяна / Капітан Катерина / Калинич Таїсія Ukraine / Мукачево / Sovremennik
Початок: 12:56   Тривалість: 00 Годин. 11 Хв. | Учасників: 4

9. Street Performance / Crew / Kids

  1. 207
    "Hip-hop" - Dance studio "Art-line" - 01:52 Ukraine / Мукачеве / Dance studio Art-line
  2. 130
    "crazy kids" - 02:00 Ukraine / Львів / Eurodance
  3. 102
    "Tik Tok" - Dance Family Spirit - 02:01 Ukraine / Poltava / Dance Family Spirit
  4. 73
    Dance studio "Art-line" - 02:05 Ukraine / Мукачеве / Dance studio Art-line
Початок: 13:07   Тривалість: 00 Годин. 14 Хв. | Учасників: 5

10. Street Performance / Crew / Juniors / Rising

  1. 133
    ART PEOPLE Старченко Антон - 02:16 Ukraine / Дніпропетровськ / Dance school ART PEOPLE
  2. 124
    "Girls time" - 02:15 Ukraine / Львів / Eurodance
  3. 87
    "RC08_CHERRYBOMB" - RC Zero Eight CHERRY BOMB - 02:20 Ukraine / Ужгород / RedCity
  4. 125
    "Swag on" - 02:00 Ukraine / Львів / Eurodance
  5. 136
    ART PEOPLE Ключко Дмитрий - 02:01 Ukraine / Дніпропетровськ / Dance school ART PEOPLE
Початок: 13:21   Тривалість: 00 Годин. 09 Хв. | Учасників: 3

11. Street Performance / Crew / Juniors / Pro

  1. 209
    "Dance studio "Art-line"" - Dance studio "Art-line" - 01:40 Ukraine / Мукачеве / Dance studio Art-line
  2. 103
    "Разные" - Dance Family Spirit - 02:46 Ukraine / Poltava / Dance Family Spirit
  3. 115
    "Mood hijackers" - Sovremennik - 02:13 Ukraine / Мукачево / Sovremennik
Початок: 13:30   Тривалість: 00 Годин. 08 Хв. | Учасників: 2

12. Street Performance / Crew / Adults

  1. 211
    "Like Fam - iLike Dance Conplex" - Like Fam - 03:00 Ukraine / Львів / iLike Dance Complex
  2. 138
    "GLAM crew - This is how we do it " - 5 - 03:00 Hungary / Nyiregyhaza / GLAM crew
Початок: 13:38   Тривалість: 00 Годин. 03 Хв. | Учасників: 1

13. Street Performance / Mega Crew / Mini

  1. 131
    "we will rock you" - 02:00 Ukraine / Львів / Eurodance
Початок: 13:41   Тривалість: 00 Годин. 17 Хв. | Учасників: 6

14. Street Performance / Mega Crew / Kids / Rising

  1. 128
    "just dance" - 02:00 Ukraine / Львів / Eurodance
  2. 193
    "Студія сучасного танцю "Бліц"" - Blitz Littles - 01:30 Ukraine / Ужгород / Blitz
  3. 80
    02:33 Ukraine / Рівне / NoName dance studio
  4. 135
    ART PEOPLE Ключко Кристина - 02:27 Ukraine / Дніпропетровськ / Dance school ART PEOPLE
  5. 116
    "Не спеши взрослеть" - Sovremennik - 02:27 Ukraine / Мукачево / Sovremennik
  6. 121
    "tic-tok" - студія сучасного танцю Blitz - 01:57 Ukraine / Uzhgorod / Blitz
Початок: 13:58   Тривалість: 00 Годин. 10 Хв. | Учасників: 3

15. Street Performance / Mega Crew / Kids / Pro

  1. 210
    ""Тусовка"" - Dance studio "Art-line" - 02:32 Ukraine / Мукачеве / Dance studio Art-line
  2. 212
    "Студія Сучасного танцю " Бліц" " - Blitz Zeta - 03:20 Ukraine / Ужгород / Blitz
  3. 129
    "New version" - 02:00 Ukraine / Львів / Eurodance
Початок: 14:08   Тривалість: 00 Годин. 15 Хв. | Учасників: 4

16. Street Performance / Mega Crew / Juniors / Rising

  1. 58
    "TJ" - Dence Sport Center Millennium - 04:03 Ukraine / Куп’янськ / Millenium
  2. 105
    "Blitz Juniors" - 02:29 Ukraine / Uzhgorod / Blitz
  3. 111
    Dance Way Team - 02:27 Ukraine / / Dance Way
  4. 28
    Pantera dance studio - 03:08 Ukraine / Львів / Pantera Dance Studio
Початок: 14:23   Тривалість: 00 Годин. 08 Хв. | Учасників: 2

17. Street Performance / Mega Crew / Juniors / Pro

  1. 188
    "Feel it" - Bright Emotions - 02:46 Ukraine / Тернопіль / Dance Studio Bright Emotions
  2. 74
    Dance studio "Art-line" - 03:13 Ukraine / Мукачеве / Dance studio Art-line
Початок: 14:31   Тривалість: 00 Годин. 04 Хв. | Учасників: 1

18. Street Performance / Mega Crew / Adults

  1. 178
    "LORD FAM / Allyans Dance School" - LORD FAM - 03:07 Ukraine / Чернигов / Allyans Dance School
Початок: 14:35   Тривалість: 00 Годин. 08 Хв. | Учасників: 2

19. Breaking Show

  1. 189
    "BREAKING" - CREATIVE DANCE STUDIO - 02:55 Ukraine / Мукачево / Creative Dance Studio
  2. 225
    "Breaking "Art-line"" - Dance studio "Art-line" - 03:00 Ukraine / Мукачеве / Dance studio Art-line
Початок: 14:43   Тривалість: 00 Годин. 12 Хв. | Учасників: 3

20. Best Dance Show / Kids

  1. 10
    "Танцуй" - Fitdance Kids - 03:10 Ukraine / / Fitdance Kids
  2. 101
    "Blitz Youth" - 02:35 Ukraine / Uzhgorod / Blitz
  3. 123
    "MEGO" - CREATIVE DANCE STUDIO - 03:41 Ukraine / Мукачево / Creative Dance Studio
Початок: 14:55   Тривалість: 00 Годин. 10 Хв. | Учасників: 3

21. Best Dance Show / Juniors

  1. 97
    "Африка" - 5 - 01:56 Ukraine / Тернопіль / Ларівель
  2. 27
    Pantera dance studio - 02:27 Ukraine / Львів / Pantera Dance Studio
  3. 206
    "LiL D" - LiL D - 03:52 Ukraine / Київ / DSIDE
Початок: 15:05   Тривалість: 00 Годин. 13 Хв. | Учасників: 3

22. Best Dance Show / Adults

  1. 99
    "Blitz Beta" - 03:43 Ukraine / Uzhgorod / Blitz
  2. 104
    "Фрики" - Dance Family Spirit - 03:59 Ukraine / Poltava / Dance Family Spirit
  3. 137
    "Monster" - RDF - 02:40 Ukraine / Горішні Плавні / RDF
Початок: 15:18   Тривалість: 01 Годин. 10 Хв. | Учасників: 1

23. AWARDS G2G CONTEST

Початок: 16:28   Тривалість: 00 Годин. 50 Хв. | Учасників: 1

24. G2G BATTLE Stage 2

Мала сцена2