14 Квітня / Contemporary Day

Головна сцена фестивалю

Початок: 09:30   Тривалість: 01 Годин. 30 Хв. | Учасників: 1

1. OPEN DOORS / FREE STAGE

Початок: 11:00   Тривалість: 00 Годин. 09 Хв. | Учасників: 4

2. Contemporary / Solo / Mini (0-6)

  1. 29
    "Я рисую " - 01:46 Учасники: Дзебан Ульяна Ukraine / Одеса / Hilaraitos
  2. 30
    "Индиго " - 01:27 Учасники: Возненко Аліна Ukraine / Одеса / Hilaraitos
  3. 31
    "Обернись " - 01:57 Учасники: Чоп Поліна Ukraine / Одеса / Hilaraitos
  4. 32
    01:16 Учасники: Стиро Вікторія Ukraine / Одеса / Hilaraitos
Початок: 11:09   Тривалість: 00 Годин. 10 Хв. | Учасників: 4

3. Contemporary / Solo / Kids 1 (7-9) / Rising

  1. 165
    "Сни" - 01:59 Учасники: Дудкевич Олександра Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  2. 33
    "Поток света" - 01:55 Учасники: Мельнік Поліна Ukraine / Одеса / Hilaraitos
  3. 34
    "Мелодия " - 01:30 Учасники: Цвигун Марія Ukraine / Одеса / Hilaraitos
  4. 201
    "Иные" - 02:15 Учасники: Гордієвська Поліна Ukraine / Одеса /
Початок: 11:19   Тривалість: 00 Годин. 08 Хв. | Учасників: 3

4. Contemporary / Solo / Kids 1 (7-9) / Pro

  1. 167
    "Cloosed" - 01:59 Учасники: Корчун Катерина Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  2. 19
    "Running up" - 02:29 Учасники: Глемейда Марія Ukraine / Київ / A6 Junior
  3. 184
    "Another girl. Another planet." - 01:59 Учасники: Волосянко Анастасія Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
Початок: 11:27   Тривалість: 00 Годин. 17 Хв. | Учасників: 6

5. Contemporary / Solo / Kids 2 (10-11)

  1. 13
    "Skinny LOVE" - 02:12 Учасники: Мацко Мария Ukraine / Київ / А6 Junior
  2. 18
    "Уверенная неуверенность" - 02:23 Учасники: Корсенко Вікторія Ukraine / Київ / A6 Junior
  3. 14
    "Напряжение" - 02:06 Учасники: Булатова Алиса Ukraine / Київ / А6 Junior
  4. 24
    "Ілюзія Ніжності" - 02:20 Учасники: Галахова Слава Ukraine / Київ / А6 Junior
  5. 35
    "Тонкая нить " - 02:08 Учасники: Агафонова Маргарита Ukraine / Одеса / Hilaraitos
  6. 91
    "Дочь Марса" - 01:52 Учасники: Барон Крістіна Ukraine / Одеса / Joy Dance Center
Початок: 11:44   Тривалість: 00 Годин. 15 Хв. | Учасників: 6

6. Contemporary / Solo / Juniors (12-15) / Rising

  1. 143
    "Вогонь і вода" - 01:59 Учасники: Завицька Ліана Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  2. 146
    "В очікуванні" - 01:59 Учасники: Гнатишин Кароліна Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  3. 147
    "Довіряю тобі" - 01:59 Учасники: Бабецька Катерина Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  4. 168
    "Коли ніхто не чує" - 01:59 Учасники: Мельник Анастасія Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  5. 20
    "Светлая грусть" - 02:03 Учасники: Чудова Валерія Ukraine / Київ / A6 Junior
  6. 194
    "Маленький принц" - 01:59 Учасники: Гуменний Назар Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
Початок: 11:59   Тривалість: 00 Годин. 21 Хв. | Учасників: 8

7. Contemporary / Solo / Juniors (12-15) / Pro

  1. 153
    "Сліпа" - 01:59 Учасники: Чемеринська Діана Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  2. 140
    "Night in the castle" - 01:59 Учасники: Блінова Вероніка Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  3. 141
    "Доля людськая" - 01:59 Учасники: Гладюк Софія Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  4. 23
    02:19 Учасники: Ващенко Ксенія Ukraine / Київ / A6 Junior
  5. 161
    "I am a queen" - 01:59 Учасники: Ковальчук Валерія Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  6. 22
    "ID cod" - 02:00 Учасники: Лисенко Дарина Ukraine / Київ / A6 Junior
  7. 156
    "My adajio" - 01:59 Учасники: Ткачівська Соломія Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  8. 154
    "Наодинці" - 01:59 Учасники: Чемеринська Діана Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
Початок: 12:20   Тривалість: 00 Годин. 08 Хв. | Учасників: 3

8. Contemporary / Solo / Adults(16+) / Pro

  1. 107
    02:20 Учасники: Палагій Анастасія Ukraine / Uzhgorod / Blitz
  2. 195
    "Power in me" - 01:59 Учасники: Циганюк Леон Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  3. 108
    01:47 Учасники: Щербак Каріна Ukraine / Uzhgorod / Blitz
Початок: 12:28   Тривалість: 00 Годин. 03 Хв. | Учасників: 1

9. Contemporary / Duo-Trio / Mini (0-6)

  1. 36
    "Одно и тоже" - Hilaraitos - 02:17 Учасники: Дзебан Ульяна / Возненко Аліна / Мельнік Поліна Ukraine / Одеса / Hilaraitos
Початок: 12:31   Тривалість: 00 Годин. 03 Хв. | Учасників: 1

10. Contemporary / Duo-Trio / Juniors (12-15) / Rising

  1. 149
    "One soul two hearts" - 01:59 Учасники: Гриців Наталія / Шпак Катерина Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
Початок: 12:34   Тривалість: 00 Годин. 03 Хв. | Учасників: 1

11. Contemporary / Duo-Trio / Kids / Rising

  1. 43
    "Забери меня" - 02:09 Учасники: Агафонова Маргарита / Мельнік Поліна / Чоп Поліна Ukraine / Одеса / Hilaraitos
Початок: 12:37   Тривалість: 00 Годин. 11 Хв. | Учасників: 3

12. Contemporary / Small Group / Kids / Rising + Pro

  1. 126
    "SUNRISE" - CREATIVE DANCE STUDIO - 02:42 Ukraine / Мукачево / Creative Dance Studio
  2. 17
    A6 junior - 02:39 Ukraine / Київ / A6 Junior
  3. 72
    Dance studio "Art-line" - 02:59 Ukraine / Мукачеве / Dance studio Art-line
Початок: 12:48   Тривалість: 00 Годин. 04 Хв. | Учасників: 1

13. Contemporary / Small Group / Juniors / Pro

  1. 127
    "HELLO" - CREATIVE DANCE STUDIO - 02:44 Ukraine / Мукачево / Creative Dance Studio
Початок: 12:52   Тривалість: 00 Годин. 04 Хв. | Учасників: 1

14. Contemporary / Big Group / Kids / Rising + Pro

  1. 94
    "Imagine" - 03:00 Ukraine / Одеса / Joy Dance Center
Початок: 12:56   Тривалість: 00 Годин. 10 Хв. | Учасників: 3

15. Contemporary / Big Group / Juniors / Rising + Pro

  1. 190
    " "На грани"" - БЛИЦ-Юсы 7 - 02:30 Ukraine / Ужгород / ССТ "БЛИЦ"
  2. 170
    "Карпатські зорі" - 03:20 Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  3. 122
    "indeferrent" - студія сучасного танцю Blitz - 02:00 Ukraine / Uzhgorod / Blitz
Початок: 13:06   Тривалість: 00 Годин. 25 Хв. | Учасників: 10

16. Improvisation Solo (any age)

  1. 25
    02:00 Учасники: Глемейда Марія Ukraine / Київ / A6 Junior
  2. 229
    02:00 Учасники: Щербак Роберт Ukraine / Uzhgorod / Blitz
  3. 26
    02:00 Учасники: Ващенко Ксенія Ukraine / Київ / A6 Junior
  4. 37
    02:00 Учасники: Агафонова Маргарита Ukraine / Одеса / Hilaraitos
  5. 38
    02:00 Учасники: Возненко Аліна Ukraine / Одеса / Hilaraitos
  6. 39
    02:00 Учасники: Дзебан Ульяна Ukraine / Одеса / Hilaraitos
  7. 40
    02:00 Учасники: Мельнік Поліна Ukraine / Одеса / Hilaraitos
  8. 41
    02:00 Учасники: Цвигун Марія Ukraine / Одеса / Hilaraitos
  9. 42
    02:00 Учасники: Чоп Поліна Ukraine / Одеса / Hilaraitos
  10. 69
    02:00 Учасники: Стиро Вікторія Ukraine / Одеса / Hilaraitos
Початок: 13:31   Тривалість: 00 Годин. 03 Хв. | Учасників: 1

17. Jazz/Modern / Solo / Mini

  1. 83
    "Expromt Dance Studio "Мишеня"" - 02:07 Учасники: Приньова Любов Ukraine / Київ / Expromt dance studio
Початок: 13:34   Тривалість: 00 Годин. 08 Хв. | Учасників: 3

18. Jazz/Modern / Solo / Kids 1 (7-9)

  1. 164
    "Young and free" - 01:59 Учасники: Дудкевич Олександра Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  2. 166
    "My lucky star" - 01:59 Учасники: Корчун Катерина Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  3. 185
    "Кактус" - 01:59 Учасники: Каспрук Антоніна Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
Початок: 13:42   Тривалість: 00 Годин. 08 Хв. | Учасників: 3

19. Jazz/Modern / Solo / Kids 2 (10-11)

  1. 160
    "Почати все з початку" - 01:59 Учасники: Розгоній Євгенія Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  2. 84
    "Expromt Dance Studio "Stay" " - 02:04 Учасники: Кодацька Наталія Ukraine / Київ / Expromt dance studio
  3. 92
    "Feelit still" - 02:01 Учасники: Негеля Авеліна Ukraine / Одеса / Joy Dance Center
Початок: 13:50   Тривалість: 00 Годин. 13 Хв. | Учасників: 5

20. Jazz/Modern / Solo / Juniors (12-15) / Rising

  1. 144
    "Втратити себе" - 01:59 Учасники: Завицька Ліана Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  2. 145
    "На максимум" - 01:59 Учасники: Гнатишин Кароліна Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  3. 148
    "Революція" - 01:59 Учасники: Бабецька Катерина Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  4. 169
    "My style" - 01:59 Учасники: Мельник Анастасія Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  5. 186
    "Аматерасу" - 01:59 Учасники: Єременко Аліса Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
Початок: 14:03   Тривалість: 00 Годин. 18 Хв. | Учасників: 7

21. Jazz/Modern / Solo / Juniors (12-15) / Pro

  1. 139
    "I know you lie me" - 01:59 Учасники: Блінова Вероніка Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  2. 142
    "Незламна" - 01:59 Учасники: Гладюк Софія Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  3. 152
    "X-files" - 01:59 Учасники: Чемеринська Діана Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  4. 21
    "Боротьба" - 01:57 Учасники: Цилюрик Дар'я Ukraine / Київ / A6 Junior
  5. 157
    "Гра за моїми правилами" - 01:59 Учасники: Зваричук Аліна Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  6. 155
    "Автопортрет" - 01:59 Учасники: Ткачівська Соломія Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  7. 163
    "Space girl" - 01:59 Учасники: Ковальчук Валерія Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
Початок: 14:21   Тривалість: 00 Годин. 05 Хв. | Учасників: 2

22. Jazz/Modern / Duo-Trio / Kids / Rising

  1. 81
    "Expromt Dance Studio "Time"" - Expromt dance studio - 01:50 Учасники: Дорохова Олександра / Фесенко Софія Ukraine / Київ / Expromt dance studio
  2. 100
    "Єдність протилежностей" - 01:50 Учасники: Барон Крістіна / Рубцова Дар`я Ukraine / Одеса / Joy Dance Center
Початок: 14:26   Тривалість: 00 Годин. 10 Хв. | Учасників: 3

23. Jazz/Modern / Small Group / Kids / Rising

  1. 15
    "Trust me" - 02:36 Ukraine / Київ / А6 Junior
  2. 85
    "Expromt dance studio " - Expromt dance studio - 02:31 Ukraine / Київ / Expromt dance studio
  3. 70
    "Identification " - 02:19 Ukraine / Одеса / Hilaraitos
Початок: 14:36   Тривалість: 00 Годин. 04 Хв. | Учасників: 1

24. Jazz/Modern / Small Group / Juniors / Rising

  1. 82
    "Expromt Dance Studio "Шлях до дому"" - Expromt dance studio - 02:42 Ukraine / Київ / Expromt dance studio
Початок: 14:40   Тривалість: 00 Годин. 04 Хв. | Учасників: 1

25. Jazz/Modern / Big Group / Kids / Rising

  1. 93
    "Spring " - 02:59 Ukraine / Одеса / Joy Dance Center
Початок: 14:44   Тривалість: 00 Годин. 04 Хв. | Учасників: 1

26. Jazz/Modern / Big Group / Juniors / Pro

  1. 172
    "Єдине ціле" - 03:20 Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
Початок: 14:48   Тривалість: 00 Годин. 15 Хв. | Учасників: 6

27. Best Dance Show / Kids / Solo

  1. 214
    "Cat" - 01:59 Учасники: Волосянко Анастасія Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  2. 215
    "Вожак червоношкірих" - 01:59 Учасники: Каспрук Антоніна Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  3. 216
    "I am the greatest star" - 01:59 Учасники: Каспрук Антоніна Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  4. 221
    "Правила життя" - 01:59 Учасники: Процак Валерія Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  5. 222
    "Домовичок" - 01:59 Учасники: Волочій Марія Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  6. 223
    "Народження нової зірки" - 01:59 Учасники: Розгоній Євгенія Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
Початок: 15:03   Тривалість: 00 Годин. 08 Хв. | Учасників: 3

28. Best Dance Show / Juniors / Solo

  1. 218
    "Madness" - 01:58 Учасники: Єременко Аліса Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  2. 219
    "Моторошний сон" - 01:59 Учасники: Зваричук Аліна Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
  3. 220
    "Leave a light on" - 01:59 Учасники: Чемеринська Діана Ukraine / Івано-Франківськ / Танцювальна школа Влада Ями
Початок: 15:11   Тривалість: 00 Годин. 04 Хв. | Учасників: 1

29. Best Dance Show / Kids

  1. 90
    "Candyland" - 02:45 Ukraine / Одеса / Joy Dance Center
Початок: 15:15   Тривалість: 01 Годин. 00 Хв. | Учасників: 1

30. AWARDS

Мала сцена2