13 Квітня / G2G battle

Головна сцена фестивалю

Початок: 16:30   Тривалість: 00 Годин. 03 Хв. | Учасників: 2

1. Hip-hop Kids (9-11)

  1. 50
    01:00 Учасники: Mia Ukraine / Луцьк / Stylez
  2. 71
    01:00 Учасники: Овчаренко Марія Ukraine / Івано-Франківськ / Mixstyle
Початок: 16:33   Тривалість: 00 Годин. 32 Хв. | Учасників: 21

2. Hip-hop Juniors (12-15)

  1. 173
    01:00 Учасники: семенюк анастасія Ukraine / Луцьк / F.T.I.
  2. 227
    01:00 Учасники: Шикоряк Орест Ukraine / Львів / Danaki Crew
  3. 174
    01:00 Учасники: Пак Олександра Ukraine / Ужгород / ССТ Бліц
  4. 176
    01:00 Учасники: Мельник Валерія Ukraine / Ужгород / BlitzDanceStudio
  5. 177
    01:00 Учасники: Финзь Катя Ukraine / Ужгород /
  6. 191
    01:00 Учасники: Коломєєць Люба Ukraine / Луцьк / From the inside
  7. 51
    01:00 Учасники: Luka Ukraine / Луцьк / Stylez
  8. 52
    01:00 Учасники: Tik-tak Ukraine / Луцьк / Stylez
  9. 53
    01:00 Учасники: Eva Ukraine / Луцьк / Stylez
  10. 196
    01:00 Учасники: Настя Мироненко Ukraine / Луцьк / F.T.I.
  11. 54
    01:00 Учасники: Dio Ukraine / Луцьк / Stylez
  12. 197
    01:00 Учасники: Дідичина Любов Ukraine / Ужгород /
  13. 55
    01:00 Учасники: Big Say Ukraine / Луцьк / Stylez
  14. 203
    01:00 Учасники: Плосковицький Олександр Ukraine / Uzhgorod / Blitz
  15. 204
    01:00 Учасники: Гутич Роман Ukraine / Uzhgorod / Blitz
  16. 205
    01:00 Учасники: Фанта Патрісія Ukraine / Uzhgorod / Blitz
  17. 67
    01:00 Учасники: Яна Грицище Ukraine / Ужгород /
  18. 75
    01:00 Учасники: Juzy Ukraine / Івано-Франківськ / Mixstyle Dance Studio
  19. 77
    01:00 Учасники: Johny Ukraine / Івано-Франківськ / Mixstyle Dance Studio
  20. 78
    01:00 Учасники: Ratchet Ukraine / Івано-Франківськ / Mixstyle Dance Studio
  21. 86
    01:00 Учасники: Феєш Крістіан Ukraine / Ужгород / Blitz Dance Studio
Початок: 17:05   Тривалість: 00 Годин. 14 Хв. | Учасників: 9

3. Hip-hop Adults (16+)

  1. 171
    01:00 Учасники: nottem Ukraine / Луцьк / FTI
  2. 226
    01:00 Учасники: U"S Ukraine / Львів / Danaki Crew
  3. 48
    01:00 Учасники: MRN Ukraine / Київ / Dside Dance Studio
  4. 56
    01:00 Учасники: Linata Ukraine / Луцьк / Stylez
  5. 66
    01:00 Учасники: Sandy Ukraine / Івано-Франківськ / Mixstyle
  6. 76
    01:00 Учасники: Lilu Ukraine / Івано-Франківськ / Mixstyle Dance Studio
  7. 79
    01:00 Учасники: Chris Poland / Чернівці / Moveon
  8. 96
    01:00 Учасники: ALTO Ukraine / Рівне / "NoName" dance studio
  9. 98
    01:00 Учасники: Оленчин Ніка Ukraine / Ужгород / бліц

Мала сцена2