16 Березня / Udance Crew Cup 2019

Головна сцена фестивалю

Початок: 09:30   Тривалість: 01 Годин. 30 Хв. | Учасників: 1

1. Doors Open. Stage Free

Початок: 11:00   Тривалість: 00 Годин. 07 Хв. | Учасників: 2

2. Best Dance Show / Kids

  1. 95
    "BlitzDanceStudio/Kids" - 02:50 Ukraine / Uzhgorod / Blitz
  2. 96
    "Soyo crew JD Dance Studio" - 02:07 Ukraine / Київ / JD Dance
Початок: 11:07   Тривалість: 00 Годин. 15 Хв. | Учасників: 4

3. Jazz/Modern/Contemporary / Big Group / Juniors+Adults / Rising+Pro

  1. 93
    "Одуванчики " - Китч дэнс днепр - 03:07 Ukraine / Дніпро / Kitsch Dance
  2. 31
    "Театр танца Колибри постановка "Против течения"" - Коллектив Смайлик - 02:47 Belarus / Мінськ / Колібрі
  3. 8
    "Missing you" - PicaLove Company 2.0 - 02:50 Italy / Napoli / PicaLove Company 2.0
  4. 94
    "Пустоты миж моментами " - Китч дэнс днепр - 03:00 Ukraine / Дніпро / Kitsch Dance
Початок: 11:22   Тривалість: 00 Годин. 12 Хв. | Учасників: 4

4. Street Performance / Crew Kids / Pro

  1. 47
    "Барбі" - 02:50 Ukraine / Чортків / Real Dance Studio
  2. 98
    "IDH_KIDS_CREW" - IDH_KIDS_CREW - 02:27 Belarus / Мінськ / International Dance House
  3. 79
    Like me crew - 02:05 Ukraine / Львів / Like me crew
  4. 13
    "Skwod" - May Dance Studio - 02:10 Belarus / Брэст / May Dance Studio
Початок: 11:34   Тривалість: 00 Годин. 10 Хв. | Учасників: 3

5. Street Performance / Mega Crew / Kids / Rising

  1. 64
    "Radioactive" - Step Up Shturm Kids - 02:46 Ukraine / Дніпропетровськ / Step Up Shturm
  2. 85
    "like be " - hiphopsyhiv crew - 02:00 Ukraine / Львів / hiphopkidsSyhiv
  3. 76
    "ART FUSION STAR KIDS" - 03:01 Ukraine / Вінниця / Art Fusion
Початок: 11:44   Тривалість: 00 Годин. 13 Хв. | Учасників: 4

6. Street Performance / Mega Crew / Kids / Pro

  1. 3
    Diamond Kids - 03:30 Ukraine / Дніпро / The Diamond Space
  2. 48
    "RealDkids" - RealDkids - 02:49 Ukraine / Чортків / Real Dance Studio
  3. 50
    "BlitzDanceStudio/Gamma" - BlitzDanceStudio/Gamma - 01:41 Ukraine / Uzhgorod / Blitz
  4. 77
    "ART FUSION MONSTERS" - 02:32 Ukraine / Вінниця / Art Fusion
Початок: 11:57   Тривалість: 00 Годин. 12 Хв. | Учасників: 3

7. Jazz/Modern/Contemporary / Small Group / Kids / Rising + Pro

  1. 46
    "Механіка Душі" - 03:13 Ukraine / Чортків / Real Dance Studio
  2. 5
    "Веселий джаз" - Kitsch Dance - 03:30 Ukraine / Дніпро / Kitsch Dance
  3. 24
    "Sunrise" - Creative Dance Studio - 02:42 Ukraine / Мукачево / Creative Dance Studio
Початок: 12:09   Тривалість: 00 Годин. 11 Хв. | Учасників: 3

8. Street Performance / Mega Crew / Juniors / Rising

  1. 2
    Let"S go - 03:22 Ukraine / Шостка / Let"S go
  2. 57
    "Disney World" - Diamond Crew - 02:51 Ukraine / Біла Церква / Diamond Crew
  3. 35
    "GOLD" - RODEM - 02:34 Ukraine / Ужгород / Родем
Початок: 12:20   Тривалість: 00 Годин. 19 Хв. | Учасників: 6

9. Street Performance / Crew Adults / Rising+Pro

  1. 92
    Last 8 Crew - 02:00 Ukraine / Київ / Shyk Dance Studio
  2. 75
    "Eternal crew" - Eternal crew - 03:00 Ukraine / Одеса / InFlow
  3. 42
    "Nat's Pro Team" - Nat's Pro Team - 02:06 Ukraine / Київ / Nat's Pro Team
  4. 89
    "Art Space Dance Crew" - 02:29 Ukraine / Львів / Art Space Dance Cree
  5. 9
    VELVET YOUNG Crew - 02:56 Ukraine / Одеса / Velvet Young Dance Centre
  6. 40
    YOUNG - 02:52 Ukraine / Київ / “Young” D.Side
Початок: 12:39   Тривалість: 00 Годин. 13 Хв. | Учасників: 4

10. Street Performance / Crew Kids / Rising

  1. 27
    BabolKidz Crew - 02:00 Ukraine / Дніпро / Move On Dance Center
  2. 53
    "MoZaika" - MoZaika - 02:25 Ukraine / Київ / MoZaika
  3. 82
    "Best girls" - Pasadena dance school - 03:00 Ukraine / Mykolaiv / Pasadena
  4. 36
    "Зірковий шафл" - Rodem stars - 02:59 Ukraine / Ужгород / Родем
Початок: 12:52   Тривалість: 00 Годин. 12 Хв. | Учасників: 3

11. Street Performance / Mega Crew / Juniors / Pro

  1. 10
    FANCY G - 03:12 Ukraine / Дніпро / DDC
  2. 62
    BONDДіти - 04:00 Ukraine / Kyiv / BD Studio
  3. 12
    "Rock Bit Crew" - 03:00 Ukraine / Київ / Myway Dance Centre
Початок: 13:04   Тривалість: 00 Годин. 27 Хв. | Учасників: 9

12. Street Performance / Crew Juniors / Rising

  1. 84
    "In Flow" - In Flow - 03:30 Ukraine / Одеса / In Flow
  2. 86
    "D_line_s" - Uk-ki team - 02:00 Ukraine / Київ / D_Line_S
  3. 87
    Muez - 02:10 Ukraine / Львів / Muez
  4. 90
    "Snap La Crazy" - RNDV (Randevu) - 02:49 Ukraine / Волноваха / Randevu
  5. 83
    "Best company" - Pasadena dance school - 02:10 Ukraine / Mykolaiv / Pasadena
  6. 54
    "MoZaika" - MoZaika - 02:16 Ukraine / Київ / MoZaika
  7. 65
    Step Up Shturm junior - 02:19 Ukraine / Дніпропетровськ / Step Up Shturm
  8. 32
    "Furor crew" - 02:03 Ukraine / Київ / JD Dance
  9. 61
    DWM - 02:09 Ukraine / Хмельницький / Dance With Me
Початок: 13:31   Тривалість: 00 Годин. 23 Хв. | Учасників: 6

13. Jazz/Modern/Contemporary / Small Group / Juniors+Adults / Rising + Pro

  1. 99
    "Загублені душі" - 03:37 Ukraine / Полтава / Skyline dance school
  2. 39
    "Live today" - ArtesCrew - 03:42 Ukraine / Суми / Dance Сentre Artes
  3. 45
    "Крізь призму болі" - 03:23 Ukraine / Чортків / Real Dance Studio
  4. 44
    "HELLO" - Creative Dance Studio - 02:42 Ukraine / Мукачево / Creative Dance Studio
  5. 30
    "Театр танца "Колибри" постановка "Странствие в жизнь"" - Коллектив Театро - 03:07 Belarus / Мінськ / Колібрі
  6. 60
    "Snake" - DWM - 02:08 Ukraine / Хмельницький / Dance With Me
Початок: 13:54   Тривалість: 00 Годин. 16 Хв. | Учасників: 4

14. Street Performance / Mega Crew / Adults / Rising+Pro

  1. 37
    Lemonade - 03:20 Belarus / Мінськ / Lemonade
  2. 78
    "ART FUSION FAM" - 03:09 Ukraine / Вінниця / Art Fusion
  3. 80
    ЖыТо FAM - 04:00 Ukraine / Запоріжжя / Dance studio “ЖыТо FAM”
  4. 38
    "Formula Artes" - ArtesCrew - 02:16 Ukraine / Суми / Dance Сentre Artes
Початок: 14:10   Тривалість: 00 Годин. 08 Хв. | Учасників: 2

15. Breaking Show

  1. 81
    "Black and white" - Pasadena Break crew - 03:07 Ukraine / Mykolaiv / Pasadena
  2. 97
    "Mego" - Creative Dance Studio - 03:00 Ukraine / Мукачево / Creative Dance Studio
Початок: 14:18   Тривалість: 00 Годин. 25 Хв. | Учасників: 6

16. Best Dance Show / Juniors

  1. 91
    "D•Girls crew" - 02:15 Ukraine / Київ / D•Girls crew
  2. 49
    "I am gangsta Dora’s Crew " - Dora’s crew - 05:02 Ukraine / Одеса / Dora Dance School
  3. 55
    "WaacKids" - WaacKids/New Wave dance project - 02:24 Ukraine / Київ / NEW WAVE Dance Project
  4. 63
    THE BOND - 04:59 Ukraine / Kyiv / BD Studio
  5. 41
    ""Believe me..."" - Darling - 03:13 Belarus / Пінськ / Darling
  6. 29
    "Театр танца "Колибри" постановка "Наяву или во сне"" - Коллектив Смайлик - 03:22 Belarus / Мінськ / Колібрі
Початок: 14:43   Тривалість: 00 Годин. 18 Хв. | Учасників: 4

17. Best Dance Show / Adults

  1. 23
    03:03 Ukraine / Горішні Плавні / RDF
  2. 74
    "Країна вільних" - Maasai Crew - 03:00 Ukraine / / Maasai Dance School
  3. 26
    5 S Crew - 03:47 Ukraine / Дніпро / Move On Dance Center
  4. 28
    "Театр танца "Колибри" постановка "Счастливая семья"" - 05:03 Belarus / Мінськ / Колібрі
Початок: 15:01   Тривалість: 00 Годин. 20 Хв. | Учасників: 6

18. Street Performance / Crew Juniors / Pro

  1. 17
    Flava crew - 02:20 Ukraine / Київ / G-Flava Crew
  2. 51
    MoZaika - 02:05 Ukraine / Київ / MoZaika
  3. 56
    New Wave Dance Project - 02:56 Ukraine / Київ / NEW WAVE Dance Project
  4. 34
    Rapid - 02:50 Ukraine / Харків / Rapid
  5. 15
    "VTD" - VTD - 02:00 Ukraine / Житомир / Varshalex
  6. 7
    TOP SHOT - 03:28 Ukraine / Дніпро / MV Dance Studio
Початок: 15:21   Тривалість: 00 Годин. 40 Хв. | Учасників: 1

19. Awards

Мала сцена2