17 Березня / World of Dance Lviv 2019

Головна сцена фестивалю

Початок: 09:00   Тривалість: 01 Годин. 00 Хв. | Учасників: 1

1. = Door open for JUNIOR DIVISION =
= Registration JUNIOR DIVISION open =

Початок: 10:00   Тривалість: 00 Годин. 15 Хв. | Учасників: 1

2. == Registration JUNIOR DIVISION close ==

Початок: 10:15   Тривалість: 00 Годин. 30 Хв. | Учасників: 11

3. Competition - Junior Division (max - 4 dancers, all must be 17 or under)

  1. 24
    Susanna Avolio - 02:00 Учасники: Veronica Pica Italy / Napoli / PicaLove Company 2.0
  2. 38
    Open Positif (OP) - 01:54 Учасники: Дубовик Алиса / Алехнович Анастасия / Бичун Валерия Belarus / Мінськ / Open Positif(OP)
  3. 172
    Diamond Duo - 02:15 Учасники: Борисова Анастасия / Штанько Арина Ukraine / Дніпропетровськ / The diamond space
  4. 181
    Eva Dotsenko - 01:00 Учасники: Ева Доценко Ukraine / Kyiv / BD Studio
  5. 187
    "RAPID" - 03:30 Ukraine / Харків / Rapid
  6. 138
    Kornishena Kateryna - 02:02 Учасники: Корнішина Катерина Ukraine / / А6
  7. 147
    Timofeeva Sofja - 01:45 Учасники: Тимофеева София Belarus / Пінськ / Darling
  8. 111
    Roman Varava - 01:07 Учасники: Ginger Ukraine / Дніпро / DDC
  9. 43
    Mikhael "MRN" Mrykhin - 03:22 Учасники: MRN Ukraine / Київ / Dside Dance Studio
  10. 64
    Margaryta Karnaushenko - 02:46 Учасники: Карнаушенко Маргарита Ukraine / Дніпро / Dancer
  11. 68
    Veronika - 01:53 Учасники: Шевченко Вероника Ukraine / Херсон / GLC
Початок: 10:45   Тривалість: 02 Годин. 17 Хв. | Учасників: 36

4. Competition - Junior Team Division (min - 5 dancers, all must be 17 or under)

  1. 37
    Top Shot - 03:28 Ukraine / Дніпро / MV Dance Studio
  2. 18
    Jardin de la dance - 03:55 Ukraine / Ірпінь / Jardin de La Dance
  3. 219
    Dora’s crew - 05:02 Ukraine / Одеса / Dora Dance School
  4. 217
    FUNKY HOUSE Crew - 02:16 Ukraine / Київ / Dance Center Myway
  5. 194
    Sharm-S / Эпоха Подражания - 03:00 Ukraine / Вінниця / Sharm-S
  6. 160
    Puls Dance School - 02:20 Ukraine / Харків / Puls Dance School
  7. 178
    Bond Dity - 04:00 Ukraine / Kyiv / BD Studio
  8. 60
    Anankods - 02:24 Belarus / / Ananko Dance School
  9. 164
    D.Girls crew - 02:16 Ukraine / Київ / D•Girls crew
  10. 126
    Leggo dance studio - 03:10 Belarus / Брест / Leggo dance studio
  11. 54
    Art Fusion Star Kids - 02:50 Ukraine / Вінниця / Art Fusion
  12. 146
    Сolibri - 05:03 Belarus / Мінськ / Колібрі
  13. 114
    Rock Bit Crew - 03:00 Ukraine / Київ / Myway Dance Centre
  14. 118
    Detki Crew - 02:50 Ukraine / / Open Art Studio
  15. 122
    Blitz Alpha - 03:37 Ukraine / Ужгород / Blitz
  16. 144
    DANCE FAMILY "DARLING" - 03:13 Belarus / Пінськ / Darling
  17. 96
    An Dance Crew - 03:00 Poland / / Szkoła Tańca Mydance
  18. 99
    Triumf juniors - 02:41 Ukraine / Львів / Triumf
  19. 101
    Triumf - 02:54 Ukraine / Львів / Triumf
  20. 53
    Art Fusion Monsters - 02:32 Ukraine / Вінниця / Art Fusion
  21. 59
    Ananko Dance School - 02:30 Belarus / / Ananko Dance School
  22. 3
    "Braves Crew " - Braves Crew - 02:45 Ukraine / Миколаїв / Braves Crew
  23. 62
    Dancer - 03:34 Ukraine / Дніпро / Dancer
  24. 69
    "Art-line" " - Art-line - 03:13 Ukraine / Мукачеве / Dance studio Art-line
  25. 180
    THE BOND - 05:30 Ukraine / Kyiv / BD Studio
  26. 73
    "Selena" - Selena - 02:40 Ukraine / Одеса / Selena
  27. 27
    Creative Dance Studio - 02:44 Ukraine / Мукачево / Creative Dance Studio
  28. 31
    Fancy G - 03:12 Ukraine / Дніпро / DDC
  29. 20
    Diamond Kids - 03:31 Ukraine / Дніпро / The Diamond Space
  30. 32
    One of a Kind crew - 03:30 Ukraine / Кам'янське / The Diamond Space
  31. 34
    IDH Kids Crew - 02:27 Belarus / Мінськ / International Dance House
  32. 35
    Triumph Dance Family - 03:00 Ukraine / Дніпро / Triumph Dance Family
  33. 208
    Sharm-S / Angellas Crew - 03:30 Ukraine / Вінниця / Sharm-S
  34. 19
    Real Dance Studio - 03:30 Ukraine / Чортків / Real Dance Studio
  35. 21
    Diamond Team - 03:41 Ukraine / Дніпро / The Diamond Space
  36. 8
    Flip Flop - 02:55 Ukraine / Харків / Creative Dance Family
Початок: 13:02   Тривалість: 00 Годин. 02 Хв. | Учасників: 1

5. Showcase - Junior Division (max - 4 dancers, all must be 17 or under)

  1. 192
    Anastasiya - 01:17 Учасники: Кунат Анастасія Ukraine / Вінниця / Art Fusion
Початок: 13:04   Тривалість: 00 Годин. 48 Хв. | Учасників: 1

6. == Awards Junior division ==

Початок: 13:52   Тривалість: 00 Годин. 45 Хв. | Учасників: 1

7. == Door close / Break ==

Початок: 14:37   Тривалість: 01 Годин. 00 Хв. | Учасників: 1

8. = Door open for Upper & Team DIVISION =
= Registration Upper & Team DIVISION open =

Початок: 15:37   Тривалість: 00 Годин. 37 Хв. | Учасників: 11

9. Competition - Upper Division (max - 4 dancers, all must be 18 or over)

  1. 40
    Ilin Vladyslav - 02:25 Учасники: Bugs Bunny Ukraine / Харків / All Stars
  2. 170
    Kholosha Valeria - 01:15 Учасники: Холоша Валерія Ukraine / Харків / MNL Dance Centre
  3. 173
    Brik Irina - 03:11 Учасники: Брик Ирина Ukraine / Харків /
  4. 179
    Eremenko Sergey - 02:09 Учасники: Еременко Сергей Ukraine / Kharkiv / MNL
  5. 189
    ComeOn Dance Team - 03:40 Учасники: Акулова Анастасия / Зайченко София / Шурпа Майкл Ukraine / Киев / ComeOn Studio
  6. 125
    Natasha Kor - 03:00 Учасники: Korotkina Natasha Ukraine / Київ / Natasha Kor
  7. 142
    One whole - 02:30 Учасники: Баркалов Дмитрий / Михайлищева Надежда Ukraine / Кривий Ріг / Nadin dance production
  8. 145
    Makarov / Carbit crew - 03:20 Учасники: MISHA_THE_CREATOR Ukraine / Полтава / Carbit crew, universal Zulu nation
  9. 157
    Matvienko Alexandra - 02:52 Учасники: Sin Ukraine / Харків / MNL
  10. 108
    Beyond - 01:31 Учасники: Воловик Янина / Пунова Екатерина / Клименок Наталья Ukraine / Київ / Beyond
  11. 41
    "Alicja and Damian" - Alicja and Damian - 04:55 Учасники: Jędryka Alicja / Zawadzki Damian Poland / /
Початок: 16:14   Тривалість: 02 Годин. 12 Хв. | Учасників: 32

10. Competition - Team Division (min - 5 dancers, all ages)

  1. 218
    Top One Team - 03:03 Ukraine / Київ / Topone
  2. 110
    Goddess Crew - 03:20 Ukraine / Харків / Scream of soul
  3. 215
    Bershka Crew - 03:00 Ukraine / Харків / Bershka Crew
  4. 216
    5 S Crew / Move On Dance Center - 03:47 Ukraine / Дніпро / Move On Dance Center
  5. 211
    Diva Dance - 03:00 Ukraine / Чернівці / Diva dance
  6. 210
    RDF - 03:03 Ukraine / Горішні Плавні / RDF
  7. 166
    Wild Child Crew - 03:17 Ukraine / Чернігів / Allyans Dance School
  8. 167
    ЖыТо FAM (ZhyTo Fam) - 04:00 Ukraine / Запоріжжя / Dance studio “ЖыТо FAM”
  9. 193
    Tagless - 03:30 Ukraine / Kyiv / Tagless
  10. 186
    Skyline dance school - 03:37 Ukraine / Полтава / Skyline dance school
  11. 137
    YOUNG - 02:52 Ukraine / Київ / “Young” D.Side
  12. 162
    Soul Fam - 03:07 Ukraine / Вінниця / Soul dance studio
  13. 61
    Deep Silence - 03:14 Ukraine / Харків / MNL Dance Centre
  14. 128
    "Blood" - Martina Dance Company - 03:05 Ukraine / Харків / Scream of soul
  15. 104
    "Radiance Dance Crew - 3000" - Radiance Dance Crew - 03:35 Belarus / Мінськ / Radiance Dance Crew
  16. 109
    Inflame Crew - 03:06 Poland / Warsaw / Inflame
  17. 113
    Wonder Crew - 04:26 Ukraine / Київ / Wonder crew
  18. 82
    Kitch Dance - 03:30 Ukraine / Дніпро / Kitsch Dance
  19. 86
    Mydance Family - 03:00 Poland / / Szkoła Tańca Mydance
  20. 98
    Velvet Young - 02:56 Ukraine / Одеса / Velvet Young Dance Centre
  21. 100
    Dream Town Dance Studio - 06:00 Ukraine / Харків / Dream Town Dance Studio
  22. 45
    The Команда - 02:16 Ukraine / Хмельницький / Big Dance Home
  23. 48
    Elected - 03:32 Ukraine / Київ / Myway Dance Centre
  24. 47
    Blitz Beta - 03:43 Ukraine / Uzhgorod / Blitz
  25. 50
    "Femmes Fatales" - Femmes Fatales - 04:58 Poland / /
  26. 71
    Maasai Crew - 03:00 Ukraine / / Maasai Dance School
  27. 129
    Vogue crew - 03:07 Ukraine / Харків / Scream of soul
  28. 26
    "INDI FAM" - INDI FAM - 04:56 Ukraine / Харків / UA 21
  29. 10
    Lemonade - 03:20 Belarus / Мінськ / Lemonade
  30. 49
    MNL Crew - 04:00 Ukraine / Kharkiv / MNL
  31. 13
    Way One Crew - 02:30 Ukraine / Івано-Франківськ / SoloWay Dance Centre
  32. 22
    Dance Family Show Team - 05:30 Ukraine / Київ / Dance Family
Початок: 18:26   Тривалість: 00 Годин. 03 Хв. | Учасників: 1

11. Showcase - Upper Division (max - 4 dancers, all must be 18 or over)

  1. 28
    Modern Madness - 01:57 Учасники: Tim Attwood / Петренко Маша Ukraine / Харків / Modern Madness
Початок: 18:29   Тривалість: 00 Годин. 04 Хв. | Учасників: 1

12. Showcase - Team Division (min - 5 dancers, all ages)

  1. 188
    Art Fusion Fam - 03:05 Ukraine / Вінниця / Art Fusion
Початок: 18:33   Тривалість: 00 Годин. 50 Хв. | Учасників: 1

13. == Awards Upper/Team division ==

Мала сцена2