World of Dance Championship series

TEAMS CHAMPIONSHIP QUALIFICATION

TO USA WORLD FINAL

Тільки переможці змагань у Junior Team Division та Team Division (1, 2, 3 місця)

отримують запрошення на фінальні змагання в США

Попередній відео-відбір
Для участі в офіційному чемпіонаті необхідно пройти попередній відео-відбір (безкоштовно) або отримати пряме запрошення від організатора!
Відео-відбір необхідний для того, щоб організатор переконався у достатньому рівні учасників.
Надане посилання на відео може бути використане для просування учасників в рамках заходу. Ми залишаємо за собою право не публікувати надане відео без пояснення причин.
Процедура:
1
Створіть заявку та дайте посилання на відео
Створіть заявку на участь у системі реєстрації та надайте посилання на відео будь-якого з ваших танців. Відео повинно бути у відкритому доступі весь час до початку заходу! Не використовуйте сервіси тимчасового зберігання, інакше ми не зможемо обробити вашу заявку!
Увага! Реєстрація може бути закрита без попередження в будь-який момент у зв'язку з повним заповненням відділень!
2
Дочекайтеся результату скринінгу відео
Після цього організатор опрацює вашу заявку. Це може зайняти деякий час. Результат відбору буде відображено в системі реєстрації та продубльовано на електронну пошту.
3
Підтвердження участі
Як тільки ваша заявка буде допущена до системи реєстрації, з'явиться можливість оплати. Сплатіть якомога швидше, якщо не передбачено інших умов для вашої участі. Реквізити для оплати вказані в системі реєстрації. Пам'ятайте, що тільки оплата є вашим підтвердженням участі!
Категорії для участі
Competition
 • JUNIOR TEAM DIVISION (Вік: 0-18 р., 5+ учасників) Відбірковий тур до фіналу World of Dance USA
 • TEAM DIVISION (Будь який вік, 5+ учасників) Відбірковий тур до фіналу World of Dance USA
 • JUNIOR DIVISION (Вік: 0-18 р., 1-4 учасників)
 • UPPER DIVISION (Вік: 0-18 р., 1-4 учасників)

Showcase
 • JUNIOR TEAM DIVISION (Вік: 0-18 р., 5+ учасників)
 • TEAM DIVISION (Будь який вік, 5+ учасників)
 • JUNIOR DIVISION (Вік: 0-18 р., 1-4 учасників)
 • UPPER DIVISION (Вік: 0-18 р., 1-4 учасників)
Competition категорія,
розклад реєстрації, умови участі

"Категорія змагань (Competition)" - це категорія, в якій судді оцінюють учасників.

Переможці Чемпіонату, які пройшли кваліфікацію до Світового Фіналу в США (Junior Team Division, Team Division - 1, 2, 3 місця) отримують ексклюзивні Кубки, та запрошення на фінальний захід в США. Стандартні умови участі - 750 грн/людина


Переможці Junior Division та Upper Division(1, 2, 3 місця) отримують ексклюзивні Кубки World of Dance. Стандартні умови участі - 950 грн/людина

Реєстрація на подію буде закрита за 2 тижні до початку або за наповненням


Відео всіх переможців кваліфікації (Junior Team and Team – 1, 2, 3 місця) будуть розміщені на офіційному YouTube-каналі official World of Dance".


Відеозаписи всіх виступів будуть розміщені на офіційній сторінці World of Dance Championship Series YouTube channel.

Showcase категорія,
розклад реєстрації, умови участі
УВАГА: Виступи в цих категоріях не оцінюються суддями! Учасники можуть показати свій показовий виступ в рамках World Of Dance Championship Series за стандартними правилами та умовами WOD. Відео з категорії шоукейсу буде розміщено на офіційному каналі World of Dance Championship Series на YouTube. Стандартні умови участі в Showcase Junior Team Division, Team Division )- 750 грн/людина

. В Showcase Junior Division та Upper Division - 950 грн/люди

Додаткові умови участі у
Competition та Showcase
Junior Division та Upper Division
 • Солісти. Кожен учасник заходу сплачує реєстраційний внесок, якщо він не змінений організатором. Для категорій Юніори та Діти 1 (один) офіційний керівник танцювального колективу може відвідати захід безкоштовно, але не може виступати. Для виконавців категорії Upper Solo ми не надаємо додаткову безкоштовну участь.

 • Дуети та групи з 4 учасників і менше. Кожен учасник заходу сплачує реєстраційний внесок, якщо він не змінений організатором. 1 (один) офіційний керівник танцювального колективу може відвідати захід безкоштовно, але не може виступати з колективом.

Junior Team Division та Team Division
 • Змагаються групи від 5 учасників і більше. Кожен учасник заходу сплачує реєстраційний внесок, якщо він не змінений організатором. Якщо керівник танцювального колективу танцює з командою, реєстраційний внесок може бути звільнений, будь ласка, зв'яжіться з організатором заходу. Якщо керівник не виступає, він може отриматвільний доступ на захід
Музика та тривалість перформансу
Всі учасники повинні завантажити аудіофайли заздалегідь, відповідно до вказаних дат.
Всі аудіофайли повинні бути у форматі mp3, m4a, wav та прикріплені до заявки на участь у системі реєстрації.

Учасники повинні самостійно перевірити свої фонограми на наявність ненормативної лексики - ненормативна лексика неприпустима! Команда організаторів "Світу танцю" має право додатково провести скринінг музики.

За використання ненормативної лексики у фонограмі судді будуть знімати бали!

Тривалість фонограми для Junior Team Division та Team Division не повинна перевищувати 6 хвилин!
Тривалість фонограми для Junior Division та Upper Division не повинна перевищувати 2 хвилини!

Якщо музика не відповідає умовам, музичний файл можна замінити в системі реєстрації до закінчення терміну подачі заявок.
Зверніть увагу на правила відбору! Якщо вашу команду попросять почистити та повторно надіслати музичний файл більше двох разів, ви будете виключені зі змагань.
Команди, які не надішлють музику до дедлайну, можуть бути виключені з заходу або понести додаткові витрати (на розсуд менеджера сцени).

** Після того, як ваша музика буде схвалена, виконавці повинні мати при собі резервну копію USB-накопичувача з назвою гурту на заході. Музичний файл на резервному USB-накопичувачі повинен бути тим самим файлом, який був затверджений менеджером сцени. Якщо музичний файл відрізняється і порушує правила мови та/або хронометражу, виконавець(и) не буде допущений(і) до виступу і може бути відсторонений(і) від участі у майбутніх заходах World of Dance.
Реквізит для перформансу
У разі використання реквізиту, весь реквізит повинен пройти процес перевірки. Команда EWOrld of Dance повинна затвердити весь реквізит до дедлайну. Щоб отримати схвалення, будь ласка, опишіть ваш реквізит і вкажіть габаритні розміри у вашій заявці в полі "Реквізит".

Весь важкий або негабаритний реквізит повинен бути залишений за лаштунками ДО початку заходу. Під час заходу будь-яке переміщення негабаритного або важкого реквізиту неможливе.

Battles


Інформація незабаром

Доступ для відвідувачів

Більше інформації ви можете знайти на сторінці реєстрації https://udance.org/wodua

Політика повернення
З деталями політики відшкодування можна ознайомитися за посиланням this link
Територія проведення заходу

У приміщенні локації є гардероб, де ми наполегливо просимо вас залишати верхній одяг. Для переодягання в сценічні костюми ви можете використовувати будь-який вільний простір в приміщенні,

але не в місцях пожежних виходів!

Публічна угода про проведення заходу
УВАГА: відвідуючи захід, ви ознайомлені та приймаєте наступні умови:
 1. Відвідавши захід, ви автоматично погоджуєтеся з усіма правилами охорони здоров'я, безпеки та протипожежної безпеки, що діють у місці проведення заходу.
 2. Організатори наполегливо рекомендують всім учасникам мати медичну страховку, дійсну на дату проведення заходу. У разі отримання учасниками травм під час фестивалю, організатори, за відсутності такої страховки, не несуть відповідальності за здоров'я учасників.
 3. Якщо вам потрібні документи, що підтверджують вашу присутність на нашому заході, будь ласка, повідомте про це організаторів заздалегідь, щоб ми могли вчасно їх підготувати.
 4. Організатори не несуть відповідальності за нещасні випадки учасників або інших осіб під час заходу.
 5. Особа, яка створює обліковий запис для реєстрації одного або декількох учасників, реєструє одного або декількох учасників, перш за все, повинна отримати офіційний дозвіл від осіб або офіційних представників осіб, яких вона реєструє, на розміщення персональних даних в системі реєстрації.
 6. Особа, яка створює обліковий запис для реєстрації одного або декількох учасників, реєструє одного або декількох учасників, не має права розміщувати персональні дані інших осіб без отримання офіційного дозволу від цих осіб або їх офіційних представників
 7. Особа, яка створює обліковий запис для реєстрації одного або декількох учасників, реєструє одного або декількох учасників, вважається офіційним представником зареєстрованих нею учасників.
 8. Цей публічний договір поширюється на будь-якого учасника, зареєстрованого для участі в заході, будь-якого відвідувача заходу
 9. Реєструючи себе або осіб з вашого танцювального колективу, ви та учасники колективу автоматично даєте згоду на обробку персональних даних.
 10. Будь-які персональні дані, отримані під час реєстрації учасника, глядача, тренера або супроводжуючої особи, не будуть передані третім особам, а будуть виділені за запитом на офіційну пошту заходу.
 11. Пройшовши процедуру реєстрації, Ви автоматично погоджуєтеся з тим, що берете на себе всю відповідальність за використання об'єктів авторського права та/або суміжних прав (фрагментів музичних творів та/або музичних творів повністю) і всі можливі апеляції та/або претензії правовласників будуть вирішуватися Вами самостійно (без залучення Організатора) в порядку, встановленому чинним законодавством Польщі. Організатори та партнери талант-проекту не несуть відповідальності за використання Вами авторських та/або суміжних прав під час виступів та показу таких виступів в режимі реального часу та/або в записі через мережу Інтернет.
 12. Пройшовши процедуру реєстрації, ви повністю відмовляєтеся від будь-яких прав на фото- і відеоматеріали, зроблені в рамках проекту, на яких зображені ви (ваш виступ) і / або ваше майно, і визнаєте повне право Організаторів використовувати вищевказані матеріали на свій розсуд, в тому числі в редакційних, комерційних цілях, включаючи, але не обмежуючись, шляхом демонстрації таких матеріалів в режимі реального часу і / або запису через мережу Інтернет, а також в будь-яких інших цілях.
 13. Питання повернення коштів у разі відмови від участі розглядається індивідуально після проведення заходу в кожному конкретному випадку. Повернення коштів може не здійснюватися або здійснюватися не в повному обсязі в залежності від рішення Організатора. Організатор залишає за собою право не здійснювати повернення коштів. Організатор не відшкодовує будь-які фінансові та моральні збитки учасників та глядачів. Під час реєстрації на захід учасники та глядачі автоматично відмовляються від будь-яких претензій до Організатора.
 14. Повернення коштів за участь, глядацькі квитки та майстер-класи в разі скасування заходу через форс-мажорні обставини або обставини непереборної сили (військові дії, обмеження на проведення масових заходів, карантин тощо) розглядаються в індивідуальному порядку. Повернення коштів може не здійснюватися або здійснюватися не в повному обсязі в залежності від ситуації. Організатор залишає за собою право не повертати кошти. Умови повернення коштів обговорюються індивідуально. Організатор не відшкодовує будь-які фінансові та моральні збитки учасників і глядачів. Під час реєстрації на захід учасники та глядачі автоматично відмовляються від будь-яких претензій до Організатора.
 15. Повернення коштів за участь, глядацькі квитки та майстер-класи у разі перенесення заходу через форс-мажорні обставини (військові дії, обмеження на проведення масових заходів, карантин тощо) здійснюється за рахунок Організатора. Кошти за участь у перенесеному заході депонуються Організатором. Про дату та місце проведення перенесеного заходу буде повідомлено додатково. Організатор не відшкодовує будь-які фінансові та моральні збитки учасників та глядачів. Під час реєстрації на захід учасники та глядачі автоматично відмовляються від будь-яких претензій до Організатора.
 16. Ознайомтеся, прочитайте та прийміть Умови використання сайту, Політику конфіденційності, Політику використання файлів cookie. Якщо ви користуєтеся будь-якою послугою, що надається через цей сайт або в рамках заходів, анонсованих на цьому сайті, ви автоматично погоджуєтеся з усіма Положеннями, Умовами, Політикою конфіденційності, Політикою використання файлів cookie.